Navodila za dodajanje povezave aplikacije e-Izvajalci in e-Prijava na začetni zaslon telefona

Spoštovani,

obveščamo vas, da je omogočen dostop do prijave na izobraževanje in vpogled v stanje licenčnih točk tudi preko mobilnega telefona.

Navodila za namestitev aplikacije na začetni zaslon telefona se nahajajo v spodnjih dveh priponkah.

e-Izvajalci
Dostop vpogleda v stanje licenčnih točk izvajalcev v dejavnosti zdravstvene in babiške nege z uporabniškim imenom in geslom.

e-Prijava
Možnost prijave na izobraževanja s podatki o članstvu (članska številka in PIN) ali podatki s katerimi vstopate do aplikacije Stanje licenčnih točk ali preko splošne prijave.

Zbornica – Zveza