Za ogled PDF-ja, kliknite na sliko

Poklicne kompetence in aktivnosti izvajalcev v dejavnosti zdravstvene nege z razlago je dokument, ki jasno opredeljuje kompetence različnih izvajalcev zdravstvene nege na podlagi mednarodnih in strokovnih dokumentov. Strokovno, kakovostno, varno in odgovorno izvajanje zdravstvene nege so načela, ki so vodila ustvarjalce dokumenta.

Publikacijo lahko naročite po elektronski pošti na informacije@zbornica-zveza.si ali pošljete naročilnico na naslov Zbornica - Zveza, Ob železnici 30a, 1000 Ljubljana. Na osnovi naročila vam bomo poslali račun. Naročeno publikacijo vam bomo priporočeno poslali na navedeni naslov. Plačilo z gotovino ni možno.

Cena: 5€+ stroški pošiljanja

Naročilnica je v priponki.