Kadrovski standardi in normativi v zdravstveni in babiški negi

Za ogled PDF-ja, kliknite na sliko

Dokument Kadrovski standardi in normativi v zdravstveni in babiški negi opredeljujejo tisto minimalno kadrovsko zasedbo, ki zagotavlja varno in kakovostno izvajanje zdravstvene in babiške nege. Izvajalci zdravstvene dejavnosti, stroka zdravstvene in babiške nege ter pacienti in njihovi svojci pomanjkanje medicinskih sester in babic prepoznavajo kot enega izmed ključnih problemov v zdravstvu.

Publikacijo lahko naročite po elektronski pošti na informacije@zbornica-zveza.si ali pošljete naročilnico na naslov Zbornica - Zveza, Ob železnici 30a, 1000 Ljubljana. Na osnovi naročila vam bomo poslali račun. Naročeno publikacijo vam bomo priporočeno poslali na navedeni naslov. Plačilo z gotovino ni možno.

Cena: 5€ + stroški pošiljanja

Naročilnica je v priponki.