Spremenjen delovni čas

Spoštovani,

v skladu s priporočili in navodili vlade RS smo na današnjem sestanku dorekli izvajanje delovnih obveznosti, ki bodo okrnjene, v času med 13.3. in 27.3.2020.

Uradne ure bodo le v dopoldanskem času.

Od ponedeljka do petka smo dosegljivi preko elektronske pošte in v času uradnih ur na telefonu 01 544 54 80.

Obveščamo vas, da Zbornica – Zveza vse upravne naloge vpisa v register oziroma podelitve in podaljšanja licence izvajalcev zdravstvene in babiške nege izvaja nemoteno naprej.

Zaradi razglašene epidemije bodo uradne ure potekale v dopoldanskem času in sicer:

• torek od 9:00 do 11:00
  • sreda od 9:00 do 11:00
  • četrtek od 9:00 do 11:00.

Zaradi izrednih razmer izdaja potrdil o dobrem imenu poteka enkrat tedensko.
Izvajalce zdravstvene in babiške nege pozivamo, da glede na trenutne izredne razmere dokumentacije ne oddajate osebno na sedežu Zbornice – Zveze.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na telefonu 01 544 54 80 in e-naslovu: register.licenca@zbornica-zveza.si.

Pazite nase in dosledno upoštevajte vsa navodila in priporočila Ministrstva za zdravje in NIJZ-ja, saj je mogoče le tako zajeziti hitro širjenje okužb s koronavirusom. Bodite odgovorni do sebe in do skupnosti.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo,

Zbornica – Zveza