Spremenjen delovni čas

Spoštovani,

zaradi trenutne zaostrene epidemiološke situacije bodo do nadaljnjega uradne ure le v dopoldanskem času:

• torek od 9:00 do 11:00
  • sreda od 9:00 do 11:00
  • četrtek od 9:00 do 11:00.

Od ponedeljka do petka smo dosegljivi preko elektronske pošte in v času uradnih ur na telefonu 01 544 54 80.

Obveščamo vas, da Zbornica – Zveza vse upravne naloge vpisa v register oziroma podelitve in podaljšanja licence izvajalcev zdravstvene in babiške nege izvaja nemoteno naprej.

Izvajalce zdravstvene in babiške nege pozivamo, da glede na trenutne razmere dokumentacije ne oddajate osebno na sedežu Zbornice – Zveze.

Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na naslednjih kontaktih https://www.zbornica-zveza.si/o-zbornici-zvezi/7379-2/

Pazite nase in dosledno upoštevajte vsa navodila in priporočila Ministrstva za zdravje in NIJZ-ja, saj je mogoče le tako zajeziti hitro širjenje okužb s koronavirusom. Bodite odgovorni do sebe in do skupnosti.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo,

Zbornica – Zveza