Sodelujte pri zasnovi strategije delovanja Zbornice – Zveze za obdobje 2023–2033

Spoštovane članice, spoštovani člani!

Letos se izteka veljavnost dosedanje Strategije Zbornice – Zveze za obdobje 2017-2022, zato smo pristopili k pripravi novega strateškega dokumenta za naslednjih deset let. Pred nami so pomembni izzivi, ki jih narekujejo zakonodajne spremembe v zdravstvenem sistemu, primanjkljaj kadrov, digitalizacija in nepredvidljive globalne okoliščine. Zbornica – Zveza se je v preteklem obdobju okrepila in uveljavila, tudi zaradi trdnega članstva in vaše zavzetosti.

Članice in člani se vsak dan srečujete z izzivi poklica medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov, zato vas prijazno vabimo, da podate vaš pogled na prihodnje strateške usmeritve Zbornice – Zveze. Prosimo vas, da izpolnite e-vprašalnik do katerega lahko dostopate prek te povezave ali QR kode. Rezultati nam bodo v veliko pomoč pri pripravi izhodišč strategije delovanja Zbornice – Zveze do leta 2033.

Anketa je anonimna in bo odprta do konca avgusta 2022.

Želeli bi, da na vprašanja odgovarjate iskreno, saj bomo le tako lahko naredili kakovosten korak naprej.

Za vaš dragocen čas in predloge se lepo zahvaljujemo.

Anita Prelec, izvršna direktorica                                                                                             Monika Ažman, predsednica

Povezava do ankete: