Do nadaljnjega prestavljena vsa izobraževanja in srečanja Zbornice – Zveze

Ljubljana, 9. 3. 2020

Zadeva: Do nadaljnjega prestavljena vsa izobraževanja in srečanja Zbornice – Zveze

Spoštovani,

skladno z odredbo Sveta za nacionalno varnost z dne 9. 3. 2020 o prepovedi zbiranja na dogodkih z več kot 100 ljudmi so člani Upravnega odbora Zbornice – Zveze 9. 3. 2020 zaradi preventivnih ukrepov v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2 (COVID-19) sprejeli izredni sklep,

da so vsa izobraževanja, organizirana v okviru Zbornice – Zveze, regijskih strokovnih društev, strokovnih sekcij in delovnih skupin, do nadaljnjega prestavljena.

Prav tako je na kasnejši datum prestavljena 33. redna skupščina Zbornice – Zveze, ker korespondenčna izvedba ali druge oblike izvedbe v statutu niso opredeljene.

Odpovedi dogodkov veljajo do nadaljnjega, saj moramo najprej zaščititi sebe, tj. zdravstvene delavce, da bomo lahko odigrali ključno vlogo pri skrbi in varovanju zdravja pacientov.

O vseh nadaljnjih spremembah in aktivnostih, povezanih s tem, vas bomo obvestili.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

• Monika Ažman,
    predsednica Zbornice – Zveze