Projekt PRIZMA – Preventiva izgorelosti med zdravstvenimi delavci

Zbornica zdravstvene in babiške nege Slovenije - Zveza strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije

T 01 544 54 80 E izobrazevanja@zbornica-zveza.si

12/2/2020

Zbornica-Zveza, Ob železnici 30a, Ljubljana

Poglej na zemljevidu

Mark Bračič, dipl psiholog Prof. dr. Živa Novak Antolič, dr. med. spec. gin. in por.

Kaj je izgorelost, na kakšne načine vse jo misliti

Nevro-korelati in intrapsihični procesi izgorelosti

Kako se kaže izgorelost pri zaposlenih v zdravstvu

Pregled globalnega stanja

Odmor

Kateri so dejavniki tveganja za razvoj izgorelost, tako osebni, kot strukturni

Pregled konkretnih primerov - učenje prepoznavanja simptomatike

Opremljanje slušateljev za iskanje pomoči in samostojno ukrepanje zoper prve znake izgorelosti

Krepljenje občutljivosti za problem v neposrednem delovnem okolju

Uvajanje samo - preverjanja

Več informacij

Zbornica-Zveza, Ob železnici 30a, Ljubljana

T 01 544 54 80 E izobrazevanja@zbornica-zveza.si W https://www.zbornica-zveza.si/

Prijave

E-prijavnica se nahaja na osnovni strani spletne strani www.zbornica-zveza.si. S klikom na sliko E-prijavnica se odpre nabor izobraževanj, ki se bodo odvijala v naslednjem obdobju.
Na želen seminar se lahko prijavite kot član ali splošno.

Člani se prijavljajo preko izbire »Član«, za uspešni vstop v prijavo pa morate biti registrirani preko »Portala članov«, do katerega prav tako dostopate preko spletne strani www.zbornica-zveza.si. Registracija je potrebna le prvič. Ob uspešni identifikaciji člana imajo člani v prijavnem obrazcu že pred nastavljene osebne podatke in je izpolnjevanje prijave hitrejše.

Splošno prijavo uporabite v primeru, ko prijavitelj ni član Zbornice – Zveze ali ko prijavitelj ni udeleženec (na primer pooblaščena oseba v zavodu). Pomembno je, da za vsakega naročenega udeleženca napiše poleg imena, priimka, naslova in zaposlitve (obvezni podatki) še kakšno od identifikacijskih številk, bodisi številko licence ali člansko številko članov Zbornice – Zveze.

Obvezno polje v prijavnici je elektronski naslov udeleženca seminarja. Ob uspešno izpolnjeni prijavnici prejmete na vneseni e-naslov potrditveni dopis, kjer z izbiro potrditvene povezave dokončno potrdite prijavo na izbrano izobraževanje. V okviru potrditvenega dopisa imate na razpolago tudi povezavo za preklic oz. odjavo udeležbe z dogodka, na katerega ste se prijavili in se ga ne boste uspeli udeležiti.

Ob registraciji potrebujete člansko izkaznico in licenčno številko.

Udeležba je omejena na 25 udeležencev.

Program je preliminarni in so možne spremembe programa.

Dodatne Informacije

Špela Pavlič
e-pošta: izobrazevanja@zbornica-zveza.si ali licencno.vrednotenje@zbornica-zveza.si