Kakovost in varnost v zdravstvu: Obvladovanje z zdravstvom povezanih okužb – modul licenca

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Ljubljana

T 041 754 695 E drustvomedsesljubljana@gmail.com

18/4/2024

Predavalnica »Uradnega lista, Dunajska cesta 167«, Ljubljana

Poglej na zemljevidu

Prijava udeležencev

Pozdrav in predstavitev programa Đurđa Sima, dipl. m. s., predsednica DMSBZT Ljubljana

Vloga menedžmenta zdravstvene nege v sistemu razvoja kakovosti Gordana Lokajner, dipl. m. s, univ. dipl. org.

S sistemskimi pristopi do kakovosti in varnosti v zdravstvu Tomaž Babnik, Sistemis, Tomaž Babnik, s. p.

Odmor

Organizacija na poti do varnosti in komuniciranje v zdravstvu Andreja Vovk, mag. zdr. neg., QSM

Preprečevanje okužb v zdravstvu Mojca Tomažič, dipl. m. s., spec. menedž.

Odmor

Kultura varnosti v zdravstvu, upravljanje s tveganji in obvladovanje odklonov Klavdija Peternelj, Msc (KŠ), dipl. m. s.

Preverjanje znanja

Razprava, zaključek izobraževanja

Kotizacija za nečlane na strokovnem izpopolnjevanju znaša 120€, za člane 60€ z vključenim DDV za posameznega udeleženca. Kotizacija se plača po izstavljenem računu.
V ceno je vključena organizacija in izvedba strokovnega srečanja, delavnice, gradivo za udeležence, stroški preverjanja znanja in izdaje potrdila o udeležbi.

POSEBNO OBVESTILO: v Uradnem listu RS Ljubljana – NI PARKIRANJA!

Odpoved prijave na izobraževanje je možna v portalu članov (velja za člane Zbornice – Zveze) ali na e-naslov kontaktne osebe strokovnega srečanja. V primeru odpovedi najkasneje štiri (4) ali več dni pred izobraževanjem, se prijavitelju povrne celotna vplačana kotizacija. V primeru odpovedi od vključno tri (3) dni pred izobraževanjem, Zbornica – Zveza zaračunava stroške v višini 50 % kotizacije. Sobote, nedelje, prazniki (dela prosti dnevi) se ne vštevajo v rok odpovedi.
S pravočasno odjavo namreč omogočite prijavo udeležencem, ki se zaradi zapolnjenih mest na izobraževanje niso mogli prijaviti.

E-prijava za člane Z – Z

E-prijava za nečlane Z – Z

Prijava je možna preko prijavnice na spletni strani DMSBZT Ljubljana: www.drustvo-med-sester-lj.si (plačnik/zavod, davčna številka, številka članske izkaznice, številka licence in vaš e-naslov za elektronsko pošiljanje potrdila) do  11. 4. 2024 oziroma do zasedenosti prostih mest (60).

Prosimo za točnost. S seboj prinesite člansko izkaznico.

Dodatne informacije na drustvomedsesljubljana@gmail.com ali na GSM 041 754 695 Irma Kiprijanović