Ali je debelost bolezen, ki jo je potrebno zdraviti?

Zbornica zdravstvene in babiške nege Slovenije - Zveza strokovnih društev medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Slovenije

T 01 544 54 80 E izobrazevanja@zbornica-zveza.si

10/3/2022

preko spletnega okolja Google meetGoggle meet

Predstavitev spletne platforme Doctrina Powerclass Anja Jurič in Robert Furar

Ali je debelost bolezen, ki jo je potrebno zdraviti?

Izobraževanje bo potekalo v spletnem okolju google meet.
En dan pred dogodkom, vam bomo poslali spletno povezavo do izobraževanja. Prosimo vas, da udeleženec izobraževanja navede svoj osebni e-naslov, na katerega bomo poslali povezavo do izobraževanja.

Spletno izobraževanje do 3 ure je za člane Zbornice – Zveze brezplačno, za nečlane pa je cena izobraževanja 30 evrov z DDV.
Kotizacijo nakažite na TRR Zbornice – Zveze 0201 5025 8761 480 in sklic 0101-001-10032022.

Z veseljem vas obveščamo o novem Doctrina Powerclassu na temo debelosti, ki bo potekal skozi vse leto. Prvo predavanje iz omenjenega sklopa z naslovom ​​Ali je debelost bolezen, ki jo je potrebno zdraviti? je že na voljo na Doctrina platformi

Spletna izobraževanja na Doctrini vam prinašajo:
VSE O NOVIH ZDRAVILIH/MEDICINSKIH PRIPOMOČKIH
OZAVEŠČANJE O BOLEZNIH
KLINIČNE PRIMERE STROKOVNJAKOV IZ PRVE ROKE
DVOSMERNO KOMUNIKACIJO
CERTIFIKATE IN LICENČNE TOČKE

Zakaj nekatere medicinske sestre že uporabljajo Doctrino?
Profesionalni razvoj
Doctrinina brezplačna spletna izobraževanja omogočajo izboljšanje ravni znanja in tako prispevajo k boljši obravnavi pacientov ter varnejšemu zdravljenju le-teh.

Kratka in interaktivna izobraževanja
Povprečno trajanje izobraževanja je 8-10 minut. Vsebine so brezplačne, interaktivne in dostopne kjerkoli in kadarkoli – preko spletne platforme ali mobilne aplikacije.

Pridobitev certifikatov
Ob uspešnem zaključku izobraževanj pridobite certifikate, ki služijo kot dokaz pridobljenega znanja. Nekatera predavanja pa prinašajo tudi licenčne točke.

Več o Doctrini in njeni praktični uporabi boste lahko izvedeli v četrtkovanju – srečanje bo 17.2.2022 ob 17. uri.

Prijave

E-prijavnica za člane