3. srečanje motoristov zdravstvene in babiške nege

AMZS Center Varne Vožnje, Čeplje 29B, 3305 Vransko

Poglej na zemljevidu

Registracija in prihod udeležencev

Uvodni pozdrav, zaustavljanje akutnih krvavitev

Kratka teoretična predstavitev vaj na poligonu in teoretične vsebine varne vožnje

Vaje na poligonu – izvedba 4 različnih sklopov vaj:

slalom, veščine in dinamika vožnje, zaviranje na mokri površini, različne tehnike vožnje

Kosilo

Panoramska vožnja v lastni organizaciji

Verjamemo, da nam bo dan ob varni vožnji najprej na poligonu in na koncu še na panoramski vožnji prehitro minil, predvsem pa bomo pod strogim očesom
inštruktorjev spoznavali kaj novega in z udeležbo na 3. srečanju motoristov naredili še več za svojo varnost v cestnem prometu.
Veselimo se delovnega srečanja oz. »osvežitvenega« treninga varne vožnje z vami.

Kotizacija z vštetim DDV znaša 80 €. V kotizacijo je vštet program predavanj, trening varne vožnje in kosilo.
Kotizacijo nakažite na transakcijski račun Zbornice – Zveze 02015-0258761480, sklic na številko 00 0219–25052024. Podjetja in zavodi lahko znesek
poravnajo tudi po prejetju računa.

Pogoj za udeležbo je lastni motor, spremlja vas lahko sopotnik.

Odpoved prijave na izobraževanje je možna v portalu članov (velja za člane Zbornice – Zveze) ali na e-naslov kontaktne osebe strokovnega srečanja. V primeru odpovedi najkasneje štiri (4) ali več dni pred izobraževanjem, se prijavitelju povrne celotna vplačana kotizacija. V primeru odpovedi od vključno tri (3) dni pred izobraževanjem, Zbornica – Zveza zaračunava stroške v višini 50 % kotizacije. Sobote, nedelje, prazniki (dela prosti dnevi) se ne vštevajo v rok odpovedi.
S pravočasno odjavo namreč omogočite prijavo udeležencem, ki se zaradi zapolnjenih mest na izobraževanje niso mogli prijaviti.

E-prijava za člane Z – Z

E-prijava za nečlane Z – Z

Prijavi se lahko največ 30 udeležencev, in sicer do 15. maja 2024.

Za dodatne informacije se obrnite na sekcija-resevalcev@zbornica-zveza.si