Za ogled PDF-ja, kliknite na sliko

Nasilje NE! Priročnik za obravnavo nasilja v zdravstvenih in socialnovarstvenih zavodih se osredotoča na obravnavo različnih vrst nasilja in pri tem pokaže, da sta za obravnavo nasilja najbolj pomembna sam odnos do nasilja in empatija do žrtve. Trije tematski sklopi obravnavajo pojavne oblike nasilja na delovnem mestu, v družini ter nad pacienti in oskrbovanci socialnovarstvenih zavodov, četrti pa 20 let delovanja Delovne skupine za nenasilje in njeno vztrajno obravnavo za družbo pomembne tematike odpravljanja nasilja.

Publikacijo lahko naročite po elektronski pošti na informacije@zbornica-zveza.si ali pošljete naročilnico na naslov Zbornica - Zveza, Ob železnici 30a, 1000 Ljubljana. Na osnovi naročila vam bomo poslali račun. Naročeno publikacijo vam bomo priporočeno poslali na navedeni naslov. Plačilo z gotovino ni možno.

Cena: 15€ + stroški pošiljanja

Naročilnica je v priponki.