Za zdravje in dobro počutje: Naravne rešitve za reproduktivne organe

Društvo medicinskih sester, babic in zdravstvenih tehnikov Maribor
09.11.2018 - 16:00 do 18:00
V prostorih društva (Ulica heroja Jevtiča 5, Maribor – Melje)

V sodelovanju s Sanjo Lončar (Skupaj za zdravje človeka in narave)
16.00 - 18.00
Očitno je naš slog življenja močno zmotil delovanje naših hormonov, telo izgublja svoj notranji red.
Ali živimo po ženskem principu, udejanjamo žensko energijo širine, ustvarjalnosti, topline?
Danes se vse več žensk obrača k moškemu principu razmišljanja in delovanja.
Ambicije, hladnost, bojevitost, življenje za zastavljene cilje v karieri, igra moči, kopičenje …, tipično moška energija.
Če jo vztrajno živimo, začne vplivati tudi na naše hormonsko ravnovesje. Nevarno je prevladal moški princip …

Izobraževanje je za člane društva brezplačno (kotizacijo za člane društvo krije iz naslova plačanih članarin).

Kotizacija znaša 30 EUR (nismo davčni zavezanci). Članom Zbornice - Zveze, ki imajo poravnane članske obveznosti, se prizna 50% popust in znaša 15 EUR.
Kotizacija se plača po izstavljenem računu.

Licenčne in pedagoške točke:
Strokovno izobraževanje je vpisano v register strokovnih izpopolnjevanj Zbornice – Zveze pod številko  2018 – 59 – 59.

Dodatne informacije in prijava

Prijave potekajo preko e-prijavnice na spletni strani Zbornice – Zveze: www.zbornica-zveza.si